CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Kalendář výcvikových akcí

Kalendář obsahuje pouze výcvikové akce. Pokud chcete zobrazit kalendář výstav, použijte prosím server vystavy.cmku.cz.

-

13.8.2022Pohár MSKAO - PZ + VP - CACT (Brno venkov)
13.8.2022MČR mládeže a juniorů všestranní - CACT (Stříbro)
13.8.2022Holiday Wind Cup - coursing - CACT (Kozohlody)
13.8.2022KSZR - CACT (Slabčice)
19.8.2022Pasení - Dajavera Cup TS - CACT, CACITR (Načešice)
20.8.2022Český pohár ZTV - CACT (Praha)
20.8.2022O pohár OMS Třebíč - PZ + VP ohařů - CACT (Třebíč/Studenec)
20.8.2022O pohár OMS Třebíč - PZ + VP ostat. plemen - CACT (Třebíč/Studenec)
21.8.2022Letní pohár - dostih - CACT (Lednice)
21.8.2022ZV slídičů CACT a retrieverů (Brno Dvorska)
25.8.2022Pasení 3x IHT3 TS - 3x CACT, 1x CACITR (Těně)
26.8.2022Pasení - TS - NHAT, HWT, IHT 1 - 3 TS - CACT (Martínkovice)
27.8.2022Memoriál Richarda Knolla - všichni ohaři - CACT (Nymburk)
27.8.2022Mistrovství Čech - dostih - CACT (Kolín)
27.8.2022LZ retrieverů - CACT (Týn nad Bečvou)
28.8.2022VP retrieverů - CACT (Hustopeče nad Bečvou)
3.9.2022BZH + BZ - 2x CACT - beaglové, honiči, bloodhoundi (Švábenice)
3.9.2022BZH - CACT, slovenští kopovové (Karlovy Vary)
3.9.2022Memoriál Fr. Šubrta - VZ ohařů - CACT, plemena viz pozn. (Dolní Bukovsko)
3.9.2022Pasení - Collie & Sheltie Cup - IHT 2 - 3 TS - CACT, CACITR (Pohořelice u Zlína)
3.9.2022Krajský závod IGP3 - CACT (Kardašova Ředčice)
3.9.2022XIII. Západočeské derby retrieverů - PZ + VP, 2x CACT (Kyselka)
3.9.2022BZH - CACT, teriéři, foxteriéři, staf. bullteriéři (Benešov u Prahy)
3.9.2022Slezský pohár v dosledech - BZH + BZ - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, beaglové, staf. bullte (Oldřichovice)
3.9.2022Memoriál Josefa Kobzy - VZ ohařů - CACT - pro všechna plemena ohařů mimo KBO (Chlumčany)
4.9.2022O dukát Albrechta z Valdštejna - PZ - CACT (Dolany)
4.9.2022BZH - Memoriál Dr. Urbana - CACT, honiči, beaglové, alpští jezevčíkovití brakýři, bloodhoundi, švýca (Vlastějov)
9.9.2022Pasení - Mistrovství KCHBO: NHAT, HWT TS, IHT 1 - 3 TS - CACT, CACITR (Těně)
10.9.2022Pasení: BBB Cup, MČR bouvierů, beauceronů, briardů NHAT, HWT, IHT1-3 TS - CACT, CACITR (Martínkovice)
10.9.2022Klubová soutěž PZ a VP - CACT (Těšany)
10.9.2022O pohár Taranky - ZV + VP - CACT (Vrchotovy Janovice)
10.9.2022XII. Memoriál L. Hejného, Pohár premonstráského kláštera Milevsko (PZ, VP oh.) - CACT (Písek + Milevsko)
10.9.2022Český pohár ZZp - Memoriál Petra Staňka - CACT (Ostrava)
10.9.2022ZVVZ - CACT, jagdteriéři (OMS Brno - venkov - Prace)
11.9.2022PZ slídičů a retrieverů - CACT (Čejkovice)
11.9.2022Mistrovství Moravy - dostih - CACT (Lednice)
11.9.2022BZH - CACT, foxteriéři, teriéři, staf. bullteriéři, (Horní Jelení)
16.9.2022MM seniorů - CACT (Komárov o Opavy)
16.9.2022Závod všech plemen - CACIT (Trnová)
17.9.2022Slovácký pohár - BZ+LZ - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, staf.bullteriéři (Hrubá Vrbka)
17.9.2022BZH - CACT, honiči, rhodéští ridgebaci, bloodhoundi, slovenští kopovové, beaglové, švýcarští honiči, (Zbečno)
17.9.2022NordCoursing Cup - coursing, CACT (Vysočany u Hrušovan)
17.9.2022ZPR - 2x CACT, retrieveři (Sedlo)
18.9.2022Pohár polabí PZ ohařů - CACT, plemena viz. pozn. (Chleby)
23.9.2022Mistrovství ČR ZVV3 - CACT (ZKO Rožmitál pod Třemšínem)
24.9.2022Mistrovství České republiky - CACT (Mladá Boleslav)
24.9.2022Krajský závod IGP3 a ZVV3 - CACT (Chodov u Karlových Varů)
24.9.2022Podzimní Dětřichovec - coursing, CACT (Jindřichovice pod Smrkem)
24.9.2022VZ ohařů - CACT (Tuněchody - Vestec)
24.9.2022BZH + ZVVZ - 2x CACT, karelský medvědí pes a lajky (Hodonín)
24.9.2022Memoriál Jaromíra Dostála - VZ, CACT (Třebíč)
24.9.2022BZH - CACT, alpský jezevčíkovitý brakýř (Radvanec)
25.9.2022ZVVZ - CACT, alpský jezevčíkovitý brakýř (Radvanec)
25.9.2022PZ - CACT, plemena viz poznámka (Brod nad Dyjí)
28.9.2022Mistrovství republiky boxerů IGP 3 - Svatováclavský pohár - CACT (ZKO Hluboká nad Vltavou - Falco)
28.9.2022Svatováclavský coursing - CACT (Němčice)
30.9.2022Mezinárodní mistrovství MSKS - IGP3 - CACT, CACIT (Zbraslav u Brna)
1.10.2022Závod plemene RTW cup - CACT (Všestary)
1.10.2022MČR FO a FB - CACT (Třeboň)
1.10.2022Závod plemen IGP3 bez NO a BO - CACIT (Vše)
1.10.2022PZ - CACT, čeští fousci a všechna plemena ohařů mimo VO, maďarských a hrubosrstých (Mělník)
1.10.2022Boleslavský pohár, Mistrovství KCHCHADP, Velká cena whippetů, Štýbnarův memoriál - dostih - CACT (Mladá Boleslav)
1.10.2022Justitzův memoriál (Boxer klub) - CACT (SK Všestary)
1.10.2022BZH - CACT, alpský jezevčíkovitý brakýř (Křtiny)
1.10.2022Klubová barvářská soutěž - jezevčíci - CACT (Šemina)
1.10.2022Mistrovství ČR dobrmanů - CACT (Všestary)
1.10.2022PZ slídičů a retrieverů - CACT (Sloveč)
2.10.2022Pohár v Jítravském Dvorci - coursing - CACT (Rynoltice - Jítrava)
7.10.2022M ČR - Belgických ovčáků - CMC - IGP3 - CACT (Duchcov)
8.10.2022Krajský závod Memoriál Josefa Václavského IGP 3 - CACT (Štěpánov)
8.10.2022O pohár hejtmana Pardubického kraje BZ - CACT, plemena viz pozn. (Semín)
8.10.2022O pohár ředitele LMP s. r. o. - CACT (Písek)
8.10.2022Memoriál Josefa Kellersteina (VZ) oh. - CACT, všechna plemena ohařů (Sadská)
8.10.2022Final Wind Cup - coursing - CACT (Orlov u Příbrami)
8.10.2022Soutěž Ant. Pražáka - Mistrovství Šumavy - všechna pl. ohařů - CACT (Prachatice)
8.10.2022VS pro MČR stopařů IGP - FH - CACT (Kutná Hora)
8.10.2022PZ - CACT, angličtí ohaři, dlouhosrstí ohaři, bretaňští ohaři, krátkosrstí ohaři, český fousek (Brno - venkov)
8.10.2022Mistrovství SZBK ČR - CACT (Pardubice)
8.10.2022Pasení - NHAT, HWT TS, IHT1 - 3 TS - aust. kelpie, welsh corgi - CACT, CACITR (Těně)
8.10.2022Memoriál O Putovní pohár J. Čeliše VZ ohařů - CACT (Jičín)
8.10.2022VS pro MČR stopařů - IGP - FH - CACT (Luková)
9.10.2022ZV - CACT, angličtí ohaři, dlouhosrstí ohaři, bretaňští ohaři, krátkosrstí ohaři, český fousek (Brno - venkov)
9.10.2022LZ retrieverů - CACT (Houštka)
15.10.2022O pohár svatého Huberta - CACT (Bystřice)
15.10.2022BZH - CACT, švýcarští honiči, honiči, bloodhoundi (Chomutov)
15.10.2022Zlatý box - dostih - CACT (Lednice)
15.10.2022MVZPR 2x CACT (Kyselka)
15.10.2022Valašský pohár - LZ + BZH - 2x CACT (OMS Vsetín - Horní Lideč)
15.10.2022Podřipský pohár IGP 3 a ZVV3 (krajský závod) - CACT (ZKO Roudnice nad Labem)
15.10.2022BZH + ZVVZ - CACT, honiči, rhodéští ridgebaci, bloodhoundi, slovenští kopovové, beaglové, švýcarští (Lavičky)
15.10.2022BZH - CACT, plemena viz pozn. (Chelčice)
15.10.2022VS stopařů ČKS IGP-FH - CACT (Veselí nad Lužnicí)
15.10.2022VS stopařů ČKS IGP-FH - CACT (Def)
15.10.2022Pohár OMS Karviná v dosledech (BZH, BZ) - CACT, plemena viz. pozn. (Petrovice u Karviné)
15.10.2022Memoriál Františka Hebedy (LZ+BZH) - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, foxteriéři, staf. bullte (Horní Bělá)
15.10.2022LZ - CACT, foxteriéři, teriéři, staf. bullteriéři (Kladno)
15.10.2022BZ - CACT, foxteriéři, teriéři, staf. bullteriéři (Blansko)
16.10.2022ZVVZ - CACT, foxteriéři, teriéři, staf. bullteriéři (Blansko)
16.10.2022Memoriál A. Sklenáře NFT - CACT, pro všechna plemena ohařů (Olomouc)