CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Calendar

-

20.7.2024VP - CACT, křepeláci (Písek)
20.7.2024Litohořský pohár PZ+VP ohařů - CACT (Litohoř)
20.7.2024Coursing - CACT (Křeč - Střítež)
20.7.2024Soutěž v práci na králíka - jezevčíci - CACT (Obora Volský Žlab)
20.7.2024Klubový dvojboj LZ + BZ - 2x CACT (Vetřkovice)
27.7.2024Jihomoravské derby retr. (2x CACT) PZ + ZVP (Nové Syrovice)
2.8.2024NFT + derby - CACT (Kladno)
3.8.2024Memoriál J. Hrabala - PZ + VP - ohaři, CACT (Svatobořice)
3.8.2024Pohár OMS Karviná (PZ + VP) - CACT, všechna plemena ohařů (Bohumín)
3.8.2024Jihočeské derby - PZ + VP - CACT (České Budějovice)
3.8.2024Pohár severu - ZV + VP OH - CACT (Rožany u Šluknova)
3.8.2024Friendly Cup - CACT (Kolín)
3.8.2024PZ + VP - 2x CACT, retrieveři/slídiči (Kosičky)
3.8.2024Moravský pohár - coursing - CACT (Slušovice)
9.8.2024NFT - CACT, pro všechna plemena ohařů (Mimoň)
10.8.2024Moravskoslezský pohár VZ - CACT, (Olomouc)
10.8.2024VP retrieverů - CACT (Houštka)
10.8.2024PZ - CACT, křepeláci (Louny)
10.8.2024Holiday Wind Cup - coursing - CACT (Kozohlody)
10.8.2024Pohár MSKAO - PZ + VP - CACT (Třebíč)
14.8.2024PZ - CACT, plemena viz poznámka (Klatovy)
16.8.2024Memoriál Rudolfa Kristla - všestranná soutěž, jezevčíci - CACIT (Loučeň)
17.8.2024O Pohár OMS Třebíč PZ + VP ohařů a ost. plemen - CACT (Třebíč)
17.8.2024Pohár OMS Frýdek Místek PZ+VP OH - CACT (Sedliště)
17.8.2024PZ retrieverů - CACT (Vacíkov)
17.8.2024BZ - CACT, foxteriéři, teriéři (Prachatice)
17.8.2024O Pohár hradu Rychmburk (ZV + VP) - CACT , plemena viz poznámka (Předhradí u Skutče)
18.8.2024Letní pohár - dostih - CACIL (Lednice)
18.8.2024ZV - slídičů - CACT (Brno)
23.8.2024Memoriál Jindřicha Steinitze - NKO, CACIT (Jindřichův Hradec)
23.8.2024MČR kníračů IGP3 a Speciální závod kníračů KCHK ČR - CACIT (Příkazy u Olomouce)
24.8.2024PZ - CACT (Vranovice)
24.8.2024KZPR - CACT (Třeboň)
24.8.2024Moravské derby - ZV - CACT, plemena viz poznámka (Mikulčice)
24.8.2024VZ ohařů - CACT (Litohoř)
25.8.2024Krása a výkon CCC - coursing, CACT (Jindřichovice pod Smrkem)
27.8.2024VZ španělů - CACT (Česká Lípa)
31.8.2024KSZR - CACT, retrieveři (Borovany)
31.8.2024Memoriál Richarda Knolla - všichni ohaři - CACT (Uherské Hradiště)
31.8.2024Dobermann cup - CACT (Prackovice nad Labem)
6.9.2024Memoriál Josefa Nováka - Czech Open MFT - ohaři - CACIT (Praha západ)
6.9.2024Memoriál Dr. Josefa Kuhna - VZ - český fousek, CACIT (Písek)
6.9.2024Pasení - Scudde Trial IV. - NHAT, HWT TS, CS, IHT 1- 3 TS, IHT1- CS - CACT (Libušín)
7.9.2024XIV. Západočeské derby retrieverů - PZ + VP, 2x CACT (Kyselka)
7.9.2024Memoriál Josefa Kobzy - VZ ohařů - CACT - pro všechna plemena ohařů (Chlumčany)
7.9.2024Memoriál M. Novotného - IKP, pro všechna plemena ohařů mimo VO - CACIT (Praha západ)
7.9.2024Pohár polabí PZ ohařů - CACT (Chleby)
7.9.2024BZ, BZH - CACT, beaglové (Švábenice)
7.9.2024Memoriál M. Štěrbové - MVZ slídičů - CACIT (Hradec Králové)
7.9.2024Slezský pohár v dosledech - BZH + BZ - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, beaglové, foxteriéři, (Oldřichovice)
7.9.2024Krajský závod IGP3 - CACT (Kardašova Ředčice)
7.9.2024Memoriál Fr. Šubrta - VZ ohařů - CACT, kontinent. ohaři (Dolní Bukovsko)
7.9.2024BZH - slovenský kopov, CACT (Karlovy Vary - Lučiny)
7.9.2024PZ - CACT, všechna plemena ohařů mimo VO a hrubosrstých a maďarských ohařů (Brno venkov)
8.9.2024Memoriál M. Vítka - PZ - CACT, plemena viz pozn. (Mělník)
8.9.2024Mistrovství ČR (Lednice)
8.9.2024BZH - CACT, honiči (Klatovy)
8.9.2024Memoriál R. Šrámka (PZ + VP ohařů) - všechna plemena ohařů - CACT (Velké Albrechtice)
13.9.2024MFT - GQ + (derby) - všechna plemena ohařů - CACIT (Královice)
13.9.2024Světový pohár českých fousků - CACIT (Svitavy)
13.9.2024MČR mládeže a juniorů všestranní - CACT (Veřovice)
13.9.2024Pasení - NHAT, HWT TS, CS, IHT 1- 3 TS, IHT1-2 CS - CACT (Hustopeče)
13.9.2024Memoriál Luďka Müllera - pole, voda dle IKP - CACIT (Opava)
13.9.2024MM seniorů - CACT (Holasovice)
14.9.2024O Putovní pohár hejtmana Kraje Vysočina - VZ ohařů - CACT (Netín)
14.9.2024Memoriál Dany Bejčkové, Mistrovství ČR - dostih - CACT (Kolín)
14.9.2024Klubová soutěž PZ+VP - CACT, výmarští ohaři (Kolín)
14.9.2024Justitzův memoriál (Boxer klub) - CACT (SK Všestary)
14.9.2024Memoriál J. Luxe - ZV - CACT (Předhradí u Skutče)
14.9.2024Závod plemene RTW cup - CACT (Všestary)
14.9.2024BZH, ZVVZ - CACT (Křtiny)
14.9.2024PZ - CACT (Předměřice nad Labem)
14.9.2024Pohár Plzeňska LZ + BZ op. - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, SBT (Žihle)
14.9.2024Závod plemen IGP 3 bez NO a BO - CACT, CACIT (Všestary)
14.9.2024Mistrovství ČR dobrmanů - CACT (Všestary)
14.9.2024Pasení - NHAT, HWT TS, CS, IHT 1- 3 TS, IHT1-2 CS - CACT (Hustopeče)
14.9.2024Závod o přeborníka Karlovarského kraje - CACT (Chyše)
14.9.2024XII. Memoriál L. Hejného - všechna pl. ohařů - CACT (Milevsko)
20.9.2024Mistrovství ČR ZVV3 - CACT (Volenice)