CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Světová výstava psů FCI 2021 EPILOG

Světová výstava psů FCI 2021 EPILOG

Minulý týden byl milníkem v našem milovaném sportu a profesi. Světová výstava psů FCI 2021 bude v kynologii jednou z nejvíce diskutovaných a citovaných událostí po mnoho let. Ukázalo to nepopiratelnou sílu a moc komunity, jejímž jsem hrdým členem po mnoho desetiletí. Výhra nebo prohra, JEN BÝT TAM bylo samo o sobě VELKÉ VÍTĚZSTVÍ pro každého, zvláště po tom, čím jsme si všichni za poslední 2 roky prošli. SÍLA ŽIVOTA, OBĚTAVOST, VYTRVALOST byla téměř hmatatelná ve všech halách. Mnoho slz stékalo po tvářích, a ještě více úsměvů, dělalo známé tváře ještě krásnějšími.

Děkuji všem, kteří byli součástí tohoto úspěchu, zejména organizačnímu výboru vedenému Lubomírem Širokým, kterému jsem během galavečera hrdě udělil Zlatý špendlík FCI. Připravili perfektní atmosféru pro to, aby zazářili nejlepší psi a chovatelé na světě. Děkujeme rozhodčím, pracovníkům v kruzích, technickým pomocníkům, mediálním odborníkům a NEJVÍCE všem chovatelům, kteří to umožnili. Děkuji také všem vystavovatelům, kteří si dali tu námahu, utratili peníze a našli si čas na cestu na výstavu, a především za to, že udržovali své psy šťastné a v perfektním stavu každý den jejich života. Děkuji také handlerům, kteří byli bohužel nespravedlivě kritizováni těmi, kteří nemají znalosti o tom, jak obtížná je každodenní práce mimo výstavy, že je prováděna s láskou a opravdovou péčí o psy.

SMEKÁM všem! Vaše přítomnost ukázala hodnotu, kterou vytváříme pro miliony jednotlivců po celém světě, jejichž život by byl nepředstavitelný bez šťastných a zdravých psů, které jsme zde oslavovali! ! ! !

Dr Tamás Jakkel

Odkaz: http://www.fci.be
Připojený soubor: 375-svetova-vystava-psu-fci-2021-epilog.jpg
Vloženo: 7.10.2021Další články v této kategorii

Byl přidán zápis řádného zasedání P ČMKU
Byl přidán zápis společného zasedání P ČMKU a DR ČMKU
Byl přidán zápis řádného zasedání P ČMKU
Byl přidán zápis řádného zasedání P ČMKU
Zápisová čísla pro vrhy narozené od 1.1.2023