CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Calendar


-

17.8.2019PZ - CACT - retrieveři (Vacíkov)
17.8.2019VP - CACT, retrieveři (Dolní Vilémovice)
17.8.2019Mistrovství norníků o pohár předsedy OMS - LZ + BZ + NL - CACT (Písek)
17.8.2019CACIT (Dobříš - fotbalový stadión MFK Dobříš)
17.8.2019Moravskoslezský pohár VZ - CACT, MZKD (Vsetín)
17.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1052 (Mikulov)
17.8.2019Pohár polabí PZ ohařů - CACT, plemena viz. pozn. (Chleby)
18.8.2019ZV - CACT - retrieveři + slídiči (Brno )
23.8.2019Pasení - 10. Mistrovství republiky TS - NHAT, HWT TS, IHT1,2,3 TS - CACT, CACITR (Martínkovice)
24.8.2019Oblastní klubová výstava - klub 1043 (Beroun)
24.8.2019Interdog Bohemia Mladá Boleslav (Mladá Boleslav )
24.8.2019Kutnohorský groš - LZ + BZ - CACT, jezevčíci (Dobřeň)
24.8.2019PZ - CACT (Slaný)
24.8.2019MVZPR- CACT - retrieveři (Litohoř)
24.8.2019Mistrovství Moravy, Moravský pohár - coursing - bodovací, CACT (Slušovice)
25.8.2019Letní pohár - dostih - CACIL, CACT, bodovací (Lednice)
25.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3040 (Bezměrov)
30.8.2019MČR kníračů a Speciální závod kníračů - IGP3, CACT (ZKO Rudník)
31.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1087 (Praha)
31.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2002 (Nechranice)
31.8.2019Severomoravské derby retrieverů - PZ + VP, CACT (Kokory)
31.8.2019Memoriál Richarda Knolla - všichni ohaři - CACT (Nový Jičín)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 2016 (Praha)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 1094 (Zbraslav u Brna)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 1020 (Zámek Líšno - Bystřice u Benešova)
31.8.2019Speciální s CAC - jezevčíci (Jaroměřice)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 3030 (Praha 10 - Pesopark)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 2015 (Želiv)
31.8.2019PZ 2x - CACT, retrieveři (Štěpánov)
31.8.2019Speciální s CAC - flanderský a ardenský bouvier (Hlučín)
31.8.2019Francouzští ovčáci cup - NHAT, HWT CS, TS, IHT1,2,3 TS - CACT, CACITR (Těně)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 1079 (Praha - Horní Počernice)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 3044 (Kostelní Střímelice)
31.8.2019Krajská výstava - KJ ČR (Praha 6 - kemp Džbán)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 3036 (Konopiště)
31.8.2019Memoriál Jaroslava Menšíka (LZ+BZ op., BZH) - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, slídiči, něm. k (Těškovice)
31.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 1017 (Praha - Počernice)
1.9.2019Speciální s CAC - rhodéský ridgeback (Praha 10 - Pesopark)
1.9.2019LZ - výmarští ohaři - CACT (Praha)
1.9.2019VP - CACT, retrieveři (Mladějovice)
1.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1004 (Brno - KK Zetor)
1.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3028 (Konopiště)
1.9.2019Speciální s CAC - border kolie (Zbraslav u Brna)
1.9.2019Oblastní klubová výstava - čau čau, malý kontinentální španěl, pudl, shar-pei - klub 1044, 4004, 401 (Brno - KK Zetor)
1.9.2019XVIII. Brněnská krajská výstava psů všech plemen mimo NO - MSKS (KK Zetor Brno)
1.9.2019Krajská klubová výstava - teriéři (Brno KK Zetor při krajské výstavě)
1.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2016 (Praha)
7.9.2019Slezský pohár v dosledech - BZH + BZ - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, staf. bullteriéři, bea (Hukvaldy)
7.9.2019Speciální s CAC - leonberger (Zubří u Nového Města na Moravě)
7.9.2019Memoriál M. Vítka - PZ, CACT (Mělník)
7.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1074 (Pezion - Dolní Morava)
7.9.2019Nord Bohemia pohár VZ ohařů - CACIT (Chomutov)
7.9.2019Mistrovství KCHBO belgických a australských ovčáků - CACT (.)
7.9.2019BZH - CACT, beagle, honiči, rhodéští ridgebaci (Švábenice)
7.9.2019Přebor jihočeského kraje CACT IGP 3 (ZKO Kardašova Řečice)
7.9.2019Memoriál Josefa Kobzy - VZ ohařů - CACT - pro všechny kontinentální ohaře (Chlumčany)
7.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1043 (Ostrava)
7.9.2019 MVZPR - CACT - retrieveři (Týn nad Vltavou)
7.9.2019Memoriál J. Kobzy VZ ohařů - CACT, plemena viz. pozn. (Chlumčany)
7.9.2019Pohár premonstráského kláštera Milevsko (PZ, VP oh.) - CACT, všechna plemena ohařů (Bernartice)
7.9.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 1065 (Olomouc)
7.9.2019Moravskoslezská národní výstava psů (Olomouc)
7.9.2019Memoriál J. Luxe - ZV - CACT (Předhradí u Skutče)
7.9.2019BZH - CACT, basseti (Petroupim)
7.9.2019Memoriál S. Hloucha - VZ - CACT (Věžky)
7.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 2013 (Lomnice nad Popelkou - kynol. cvičiště)
7.9.2019Memoriál Jaroslava Svobody VZ - CACIT, pro kontinentální ohaře (Mladá Boleslav )
7.9.2019PZ - CACT, retrieveři (Vysoká nad Labem)
7.9.2019PZ - pro všechna plemena ohařů - CACT (Brno venkov)
7.9.2019Stopařský šampionát KCHBO dle FH2 - CACT (Měník)
7.9.2019Pohár středočeské pobočky (LZ + BZ) - CACT, jezevčíci (Zdice)
8.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3029 (Horka na Moravě - lovecká chata)
8.9.2019Obedience - Mistrovsktví teriérů - CACT (Brno)
8.9.2019Speciální s CAC - dalmatin (Olomouc)
8.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3006 (Olomouc při NVP)
8.9.2019Speciální s CAC - alpský jezevčíkovitý brakýř (Lázně Leopoldov - Smrďavka)
13.9.2019KCHBO CUP - NHAT, HWT CS, TS, IHT 1,2,3 TS (Těně)
13.9.2019Memoriál M. Novotného - IKP, pro všechna plemena ohařů - CACIT (Jihlava)
13.9.2019Memoriál Františka Housky VZ - CACIT, plemena viz pozn. (Litoměřice)
13.9.2019Memoriál Josefa Nováka - IFT - CACT (Jihlava)
13.9.2019O pohár statutárního města Chomutova - CACT, barváři (Chomutov)
14.9.2019BZH - CACT, honiči + pozn. (Zbečno)
14.9.2019PZ - CACT, retrieveři (Dolní Habartice)
14.9.2019PZ - CACT (Velké Pavlovice)
14.9.2019ZPR - 2x CACT - retrieveři (Číměř)
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 3031 (Státní zámek Veltrusy)
14.9.2019BZH - CACT, teriéři, staf. bullteriéři, jagdteriéři, beaglové (Březová)
14.9.2019Mezinárodní všestranné zkoušky slídičů - CACIT (Cheb)
14.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3038 (Šafránkův mlýn (Drahonín, Doubravník))
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 2014 (Mladá Boleslav)
14.9.2019Speciální s CAC - bavorský a hanoverský barvář (Rapotín, Šumperk)
14.9.2019Klubová s CAC bez KV - klub 1056 (Lažánky - Halův Mlýn)
14.9.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 1089 (ZKO Kralupy nad Vltavou)
14.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1068 (Konopiště)
14.9.2019Speciální s CAC - tibetská doga (Choťovice)
14.9.2019Krajská výstava - KJ ČR (Liberec)
14.9.2019Speciální s CAC - bearded kolie (Velké Meziříčí)
14.9.2019Memoriál Františka Vojtěcha VZ - CACT (Nymburk)
14.9.2019Memoriál J. Hlubockého - VZ ohařů - CACT, všechna plemena ohařů (Košice)
14.9.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Chlebičov)
14.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1067 (Turist - Euro, Hutisko-Solanec)
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1015 (Valtice)
14.9.2019Speciální s CAC - stafordšírský bulteriér (Kolesa - Kladruby nad Labem)
14.9.2019Oblastní klubová výstava - klub 2010, boxeři (Dobřany)
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1018 (Jesenice)
14.9.2019Speciální s CAC - beagle (Vísky u Letovic)
14.9.2019Speciální s CAC - foxteriér hladkosrstý a drsnosrstý (Horní Jelení)
14.9.20193. Klubová bez KV a CAC - šeltie - klub 1076 (Čeladná)
14.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1036 (Kajlovec - Hradec nad Moravicí)
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 3033 (Vysočany u Chomutova)
14.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1009 (Višňová - Roztoky u Rakovníka)
14.9.2019Speciální s CAC - kolie dlouhosrstá a krátkosrstá (Čeladná)
14.9.2019PZ - výmarští ohaři - CACT (Olomouc)
14.9.2019Šenovský pohár - CACT IGP 3 (ZKO Šenov)
14.9.2019Speciální s CAC - bloodhound (Šafránkův mlýn (Drahonín, Doubravník))
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1055 (ATC Olšovec Jedovnice u Brna)
14.9.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Nový Bor)
14.9.2019Memoriál Jiřího Bodejčka (LZ+BZ) - CACT, jezevčíci, bullteriéři, teriéři, staf.bullteriéři (Zborovice)
14.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1003 (Česká Skalice)
15.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1088 (Lesní Penzion v Podmitrově, Mitrov)
15.9.2019Mistrovství Čech - coursing, bodovací, CACT (Radnice)
15.9.2019Krajská výstava - KJ ČR (Dolní Benešov)
15.9.2019VP - CACT, retrieveři (Čelákovice)
15.9.2019Speciální s CAC - bobtail (Valtice)
15.9.2019Speciální s CAC - shiba (Camp Velkopařezitý, Řásná u Telče)
15.9.2019Speciální s CAC - pekingský palácový psík (Stehelčeves)
15.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1006 (Brno)
15.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1091 (Hradec Králové - kemp Stříbrný rybník)
15.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1030 (Praha - hotel Step)
15.9.2019BZH - CACT, foxteriéři, staf. bullteriéři, dalmatini (Pardubice)
15.9.2019O Pohár Tatanky - ZV + VP ohařů - CACT (Janovice)
15.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1041 (Heroltice u Tišnova)
15.9.2019Specialní s CAC - novofundlandský pes (Kajlovec)
15.9.2019Speciální s CAC - shih-tzu (Praha - hotel Step)
15.9.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO (Martiněves)
15.9.2019Speciální s CAC - americký stafordšírský teriér (Lažánky - Šafránkův Mlýn)
19.9.2019MFTR retrieverů - CACIT (České Budějovice)
21.9.2019Pasení BBB Cup - NHAT, HWT TS, IHT1,2,3 TS - CACT (Martínkovice)
21.9.2019Speciální s CAC - grónský pes, sibiřský husky (Nová Živohošť)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1001 (Mladá Boleslav)
21.9.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1049 (Zbraslav u Brna)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1011 (Horka nad Moravou)
21.9.2019Speciální s CAC - svatobernardský pes (Žamberk)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 3035 (Mladá Boleslav)
21.9.2019Mistrovství ČR ZVV3 - CACT (ZKO Rožmitál pod Třemšínem - kynologický areál DCA)
21.9.2019Pohár Českého středohoří - jezevčíci - CACIT (Sulejovice)
21.9.2019Oblastní klubová výstava - NO (Vítkov)
21.9.2019IFT - GQ - CACIT, pro britská plemena a (KDO, BO, KO) (Kladno)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1019 (Vílanec)
21.9.2019Oblastní klubová výstava - NO (Jaroměř)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1086 (Přestavlky)
21.9.2019Speciální s CAC - plemena viz. poznámka (Předhradí v Skutče)
21.9.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1047 - samojed, aljašský malamut (Nová Živohošť)
21.9.2019Slovácký pohár - BZ+LZ - CACT, jezevčíci, teriéři, jagdteriéři, staf.bullteriéři (Bzenec)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1032 (Valašské Meziříčí)
21.9.2019Memoriál Jaromíra Dostála - VZ, CACT (Praha - západ)
21.9.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1046 (Česká Třebová - hřiště FK)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 2006 (Praha 9 - KK Klánovice)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 3034 (Chocerady)
21.9.2019X. Západočeské derby retrieverů - PZ + VP, CACT (Karlovy Vary)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2020 (Hradištko/Kersko)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1093 (Zbraslav u Brna)
21.9.2019Mezinárodní VZ VMO - kontinentální ohaři - CACIT (Klatovy)
21.9.2019Speciální s CAC - jagdteriéři (Loket u Čechtic)
21.9.2019Mezinárodní VZ ohařů - pro kontinentální - CACIT (Klatovy)
21.9.2019Mistrovství Šumavy - PZ + VP + ohr. liška - CACT, všechna plemena ohařů (Písek)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1025 (Podmitrov)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1005 (Beroun)
21.9.2019VZ pro všechna plemena ohařů - CACT (Brno venkov)
21.9.2019Klubová s CAC, bez KV pozn. - klub 5033 (Praha 9 - Hotel Svornost)
21.9.2019Stříbrný obojek - VS a MČR boxerů IGP3 a IGP FH- CACT - Boxer klub ČR (Otěšice, Staňkov)
21.9.2019BZH - CACT, alpští jezevčíkovití brakýři, basseti (Radvanec)
21.9.2019Speciální s CAC - ruská barevná bolonka (Praha 9 - Hotel Svornost)
21.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1064 (Konopiště)
21.9.2019Speciální s CAC - plemena viz poznámka (Zbraslav u Brna)
21.9.20193. klubová s CAC, bez KV - klub 1024 (Kutná Hora - Kulturní dům Lorec)
22.9.2019Speciální s CAC - německý a trpasličí pinč (Praha - Uhříněves)
22.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 2020 (Hradištko/Kersko)
22.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1069 (Praha)
22.9.2019Speciální s CAC - jihoruský ovčák, kavkazský pastevecký pes, moskevský strážní pes (Podmirov)
22.9.2019Speciální s CAC - coton de tulear (Kutná Hora)
22.9.20193. klubová s CAC bez KV - středoasijský pastevecký pes - klub 1025 (Podmitrov)
22.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1064 (Konopiště)
22.9.2019Speciální s CAC - landseer (Žamberk)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2009 - Memoriál Ing. Findejse (ZKO Polička)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3023 (Praha 6 - Džbán)
28.9.2019Svatováclavský pohár retrieverů - PZ + LZ, CACT (Houšťka)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1077 (Chržín u Velvar)
28.9.2019Memoriál Josefa Václavského a přebor kraje se zadáním CACT IGP3 - ZKO Štěpánov (fotbalový hřiště Štěpánov)
28.9.20193. klubová s CAC, bez KV - klub 3024 (Praha 6 - Džbán)
28.9.2019BZH - CACT, alpský jezevčíkovitý brakýř (Křtiny)
28.9.2019BZH o pohár LMP - CACT plemena viz pozn. (Písek)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3021 (Praha - Džbán)
28.9.2019Oblastní klubová výstava - kl. 2010 - boxeři (Jaroměř)
28.9.2019VZ - CACT (Mladá Boleslav )
28.9.2019Speciální s CAC - čínský chocholatý pes, peruánský naháč (Beroun)
28.9.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (Kutná Hora)
28.9.2019PZ - CACT (Brod nad Dyjí)
28.9.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Tymákov)
28.9.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (Defurovy Lažany)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2004 (Stránské u Rýmařova)
28.9.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1072 (Konopiště)
28.9.2019Oblastní výstava - ČMKJ (Praha 6 - Džbán)
28.9.2019Speciální s CAC - plemena viz poznámka (Litobratřice u Hrušovan nad Jevišovkou)
28.9.2019Speciální s CAC - eurasier (Kemp Olšovec)
28.9.2019Oblastní klubová výstava německých krátkosrstých ohařů (Praha 6 - Džbán)
28.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 3006 (Nedomice)
28.9.2019Zavírák - coursing - CACT, CACIL (Horní Rožínka)
28.9.2019Speciální s CAC - velký a malý münsterlandský ohař, německý dlouhosrstý ohař (Humpolec - Zlatá podkova)
29.9.2019Oblastní výstava všech plemen mimo NO - ČKS - ZRUŠENA (Praha 10 - Rychety)
29.9.2019Klubová s KV a CAC - klub 1054 (Mladá Boleslav)
29.9.2019PZ - CACT (Královopolské Váža)
29.9.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO - MSKS (Louny)
29.9.2019Speciální s CAC - knírači (Uhříněves)
29.9.2019Oblastní klubová výstava - NO (Teplice)
2.10.2019IFT - GT, pro všechna plemena ohařů - CACIT (Hodonín)
5.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1007 (Golf club Poděbrady)
5.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 2008 ( Kroměříž)
5.10.2019Pohár Plzeňska LZ + BZ op. - CACT, jezevčici, teriéři, staf. bullteriéři, jagdteriéři (Žihle)
5.10.2019Justitzův memoriál IGP3 - VS na MS boxerů - CACIT (SK Stránčice)
5.10.2019Memoriál Karla Podhajského - kontinentální ohaři - CACIT, pozn. (Třebíč)
5.10.2019Oblastní klubová výstava - NO (Rokycany - U Stromovky)
5.10.2019Oblastní klubová výstava - knírači (České Budějovice)
5.10.2019Mezinárodní mistrovství MSKS - IGP3 - CACT, CACIT (Zbraslav u Brna)
5.10.2019Oblastní výstava všech plemen - ČKS (Rokycany - U Stromovky)
5.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3022 - retrieveři (Praha)
5.10.2019Závod o přeborníka Karlovarského kraje - CACT (ZKO Chodov u Karlových Varů)
5.10.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (Luková)
5.10.2019Oblastní klubová výstava - NO (Znojmo)
5.10.2019Boleslavský pohár, Mistrovství ADP, Velká cena whippetů, Štýbnarův mem. - dostih - CACIL (Mladá Boleslav )
5.10.2019Pasení - NHAT, HWT CS, IHT1,2,3 CS - CACT, CACITR (Budišov nad Budišovkou)
5.10.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (BK ČR ÚP Staňkov)
5.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3022 mimo retrieverů (Kolín)
5.10.2019VZ ohařů - CACT (Uherské Hradiště)
5.10.2019BZH CACT, honiči + pozn. (Příbram - Lavičky)
6.10.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO - ČKS (Litoměřice)
6.10.2019VP - CACT, chessy + retrieveři, (Rosovice)
6.10.2019Oblastní klubová výstava - čau čau, malý kontinentální španěl, pudl, shar-pei - klub 4004, 4011, 104 (Litoměřice)
6.10.2019Speciální s CAC - slovenský čuvač (Brno)
6.10.2019ZVVZ CACT, honiči + pozn. (Lavičky)
6.10.2019PZ - CACT, retrieveři + slídiči (Sloveč)
12.10.2019VZ - CACT (Klatovy)
12.10.2019Speciální s CAC - tibetský španěl (Litoměřice při krajské výstavě)
12.10.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (ZKO Ruda nad Moravou)
12.10.2019O pohár OMS Znojmo - VZ ohařů - CACT, plemena viz pozn. (Zálesí)
12.10.2019Memoriál Josefa Kellersteina (VZ) oh. - CACT (Pňov)
12.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1008 (Litoměřice)
12.10.2019BZ + ZVVZ - 2x CACT, teriéři, foxteriéři, staf. bullteriéři (Blansko)
12.10.2019Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích (České Budějovice)
12.10.2019 ZV + PZ - CACT (Brno venkov)
12.10.2019Rottweiler cup IGP1 a IGP3 - CACT + otevřený závod ZM, ZVV1 a Spr1 - 3 (Kundratice u Košťálova)
12.10.2019Pohár OMS Karviná v dosledech (BZH, BZ) - CACT, plemena viz. pozn. (Petrovice)
12.10.2019Zlatý box - dostih - bodovací, CACT (Lednice)
12.10.2019Memoriál F. Stehlíka VZ - CACT, jagdteriéři (Bukovec)
12.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1050 (Paskov)
12.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1092 (Praha - hotel Svornost)
12.10.2019Pohár hejtmana Pardubického kraje BZ op. - CACT, jezevčíci, teriéři, staf. bullteriéři, alpský jezev (Skala)
12.10.2019VS pro MČR stopařů - IGP FH - CACT (Rožmitál pod Třemšínem - kynologický areál DCA Vol)
12.10.2019M ČR - Belgických ovčáků - CMC - IGP3 - CACT (Fotbalový stadión Horní Bříza)
12.10.2019Oblastní klubová výstava - klub 2010, boxeři (Předonín)
12.10.2019BZH - CACT, honiči, teriéři, slovenští kopovové, staf. bullteriéři, alpští jezevčíkovití brakýři a b (Chelčice)
13.10.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 1082 (Brno)
13.10.2019PZ - CACT, retrieveři (Slabčice)
18.10.2019MČR stopařů IGP FH a FPr3 - CACT - Hovawart klub (Dog center Ajax Volenice)
18.10.2019Belgian Shepherd s Herding CUP 2018 - NHAT, HWT TS, IHT 1,2,3 TS - CACT, CACITR (Budišov nad Budišovkou)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1048 (Býšť)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1012 (Praha - Dolní Počernice - hotel Svornost)
19.10.2019Klubová barvářská soutěž - CACT, jezevčíci (Bukovec)
19.10.2019Speciální s CAC - tibetský teriér (Mladá Boleslav)
19.10.2019Final Wind Cup - coursing - bodovací, CACT (Orlov u Příbrami)
19.10.2019HZ - CACT, alpští jezevčíkovití brakýři (Stříbro)
19.10.2019PZ - CACT (Praha - západ)
19.10.2019Mezinárodní honičské zkoušky teriérů - CACIT (Březina)
19.10.2019Klubové VZ - CACT (Litoměřice)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1052 (Mladá Boleslav)
19.10.2019BZH + BZ - rhodéští ridgebaci, dalmatini - 2x CACT (Rakovník)
19.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 4012 (Brno - Penzion Kadlcův Mlýn, Brno - Mariánské údolí)
19.10.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Praha - Libeň)
19.10.2019Oblastní klubová - NO (Klabava)
19.10.2019Memoriál A. Sklenáře - NF - CACT pro všechna plemena ohařů (Olomouc)
19.10.2019Výstava národních plemen dosud neuznaných FCI s CAC (Mladá Boleslav)
19.10.2019XIII. Jihočeské derby retrieverů - PZ + VP - 2x CACT (Stříbřeč)
19.10.2019Memoriál F. Hebedy - LZ + BZH op. - CACT, jezevčíci, teriéři, foxteriéři, staf. bullteriéři, jagdter (Horní Bělá)
19.10.2019Podřipský pohár CACT - v kategorii IGP3, ZVV3 (ZKO Roudnice nad Labem - Slavín)
19.10.2019VZPR - CACT, retrieveři (Kařez)
19.10.201912. M ČR Obedience všech plemen - CACT (Kladno)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1023 (Praha)
20.10.2019MFTR retrieveři - CACIT (Konopiště)
20.10.2019PZ - CACT, retrieveři (Kožušany)
20.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3010 (Královice, Slaný)
20.10.2019Speciální s CAC - kavalír King Charles španěl (Praha)
20.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1038 (Praha - Dolní Počernice - hotel Svornost)
20.10.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1023 - King Charles španěl (Praha)