CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Calendar


-

15.6.2019BZH - rhodéští ridgebaci, dalmatini - CACT (Rakovník)
15.6.2019MZPR Derby ČR - 2xCACT, retrieveři (Stříbřeč)
15.6.2019VP - CACT, retrieveři (Velký Valtinov)
15.6.2019II. Evropská výstava slovenských kopovů - klub 3032 (Hranice na Moravě)
15.6.2019Oblastní klubová výstava - NO (Kylešovice)
15.6.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Horka nad Moravou)
15.6.2019Mistrovství ČR IGP3 - CACT (ZKO Horní Bříza )
15.6.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO (Dětřichov u Svitav)
15.6.2019LZ + PZ - CACT (Kařez)
15.6.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2008 (Praha 9 - Horní Počernice)
15.6.2019Speciální s CAC - briard (Jedovnice)
16.6.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO - ČKS (Benátky nad Jizerou)
16.6.2019Oblastní klubová výstava - NO (Kuřim)
16.6.2019BZH - CACT, slovenští kopovové (Hranice na Moravě)
16.6.2019PZ - CACT, retrieveři (Chlebovice)
21.6.2019Pasení - NHAT, HWT CS, TS, IHT1,2,3 TS - CACT, CACITR (Těně)
22.6.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1092 (Brno - Tuřany)
22.6.2019Pohár OMS Trutnov - LZ + BZ OP - CACT, plemena viz poz. (Trutnov)
22.6.2019Klubová s KV a CAC - klub 1043 (Brno)
22.6.2019Mezinárodní mistrovství ČR a Rakouska v mondioringu - CACT, CACIT (Praha)
22.6.2019Oblastní klubová výstava - klub 2010, boxeři (Světec)
22.6.2019Pohár Severu - ZV + VP všechna plemena ohařů - CACT (Šluknov)
22.6.2019Intercanis Brno (Brno)
23.6.2019Klubová s KV a CAC - klub 3001 (Konopiště)
23.6.2019ZV - CACT, plemena viz pozn. (Blansko)
29.6.2019Národní výstava psů Klatovy (Klatovy)
29.6.2019Severočeské derby retr. (CACT) PZ + VP - retriever (Manušice)
29.6.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1089 (Autocamp Tobogan Nová Živohošť)
30.6.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1010 (Dehtáře)
30.6.2019Oblastní klubová výstava - NO (Troubelice)
30.6.2019Speciální s CAC - yorkšírský teriér (Želiv)
4.7.2019Mezinárodní mistrovství spolku ČKNO (německých ovčáků) dle IGP 3 - CACT (Roudnice nad Labem)
4.7.2019Pasení (ACD, AKE, AUO, CAP) - NHAT, HWT TS, IHT 1,2,3 TS - CACT, (Martínkovice u Broumova)
5.7.2019Oblastní klubová výstava - NO (Nový Bor)
5.7.2019Mistrovství světa FCI 2019 - obedience - CACIOB (Kladno)
5.7.2019KBZH + BZ - 2x CACT, dalmatin, rhodéští ridgebaci (Kladno)
5.7.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 3029 (Kelč)
5.7.20193. klubová s CAC, bez KV - whippet, greyhound - klub 1064 (Kladruby na Labem - Kolesa)
6.7.20193. klubová s CAC, bez KV - český teriér - klub 3035 (Veselíčko u Lipníka nad Bečvou)
6.7.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Praha - Libeň)
6.7.2019Speciální s CAC - teriéři (plemena viz poznámka) (Veselíčko u Lipníka nad Bečvou)
6.7.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1090 (Chotěbuz)
6.7.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3034 (Zbraslav u Brna - kynologický areál)
6.7.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO - ČKS - ZRUŠENA (Příbram - Březové Hory)
6.7.2019Oblastní klubová výstava retrieverů - klub 3029 (Kelč)
6.7.2019Krajská klubová výstava - border teriér, Jack a Parson Russell teriér (Veselíčko u Lipníka nad Bečvou)
6.7.2019Pasení - NHAT, HWT CS, TS, IHT1,2,3 TS - CACT (Martínkovice)
6.7.2019Jihomoravské derby retr. (CACT) PZ + ZVP (Rohozná)
6.7.2019Speciální s CAC - český teriér (Veselíčko u Lipníka nad Bečvou)
6.7.2019VP - CACT, retrieveři (Roudná u Soběslavi)
6.7.2019Coursing - Krása a výkon - CACT (Kladruby na Labem - Kolesa)
7.7.2019Dostih - Grand Prix - CACT, CACIL (Lednice)
13.7.2019LZ + BZ - CACT, jagdteriéři (Libhošť)
13.7.2019Národní výstava psů v Mladé Boleslavi (Mladá Boleslav)
13.7.2019Oblastní výstava chrtů - KJ ČR (Kolín)
13.7.2019Oblastní klubová výstava pudlů - klub 1043 (Kněževes)
14.7.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1027 (Mladá Boleslav )
14.7.2019Speciální s CAC - plemena viz. poznámka (Mladá Boleslav při NVP)
14.7.2019Soutěž v práci na králíka - jezevčíci - CACT (Obora Volský Žlab)
14.7.2019Krása a výkon - dostih, CACT (Kolín)
20.7.2019ZPR - CACT, retrieveři (Blevice)
20.7.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO (Martiněves u Roudnice nad Labem)
20.7.2019Speciální s CAC - německý boxer (Kynologický areál Hvězda, Kotojedy - Kroměříž)
20.7.2019BZH - rhodéští ridgebaci, dalmatini - CACT (Rakovník)
20.7.2019Speciální s CAC - pražský krysařík (Hostouň u Prahy)
20.7.2019Lednický pohár - dostih - bodovací CACT (Lednice)
20.7.20193. klubová s CAC bez KV - klub 1041 (Martiněves u Roudnice nad Labem)
20.7.2019Klubová s KV a CAC - klub 1035 (Šafránkův mlýn)
21.7.2019LZ - CACT - retrieveři + slídiči (Kopidlno)
21.7.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1035 (Šafránkův mlýn)
27.7.2019Pražské derby retrieverů (PZ + VP), CACT (Praha )
27.7.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 2001 (Býšť)
27.7.2019Memoriál Dany Bejčkové - dostih - CACT (Kolín)
27.7.2019VP - CACT, retrieveři (Popůvky)
27.7.2019Speciální s CAC - boloňský a maltézský psík (Hodonín - Vila Kateřina)
27.7.2019VP - CACT, retrieveři (Kařez)
27.7.2019Speciální s CAC - chodský pes (Morava)
27.7.2019Speciální s CAC - Jack Russell teriér a Parson Russell teriér (Konopiště)
3.8.2019PZ + VP - 2x CACT - retrieveři + slídiči (Kosičky)
3.8.20193. klubová s CAC, bez KV - klub 1069 plemena viz poznámka (Kladno)
3.8.2019Oblastní klubová výstava retrieverů - klub 3029 (Mladá Boleslav )
3.8.2019BZ - CACT, foxteriéři, teriéři, dalmatini, staf. bullteriéři (Prachatice)
3.8.2019Speciální s CAC - basenji (Stará Fara, Chržín)
3.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1063 (Kojice u Chvaletic)
3.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 1061 (Valtice - zámecký park)
3.8.2019Memoriál Jitky Hromadové - ZV + PZ + LZ - CACT (Opava)
3.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 2011 (Cvikov)
3.8.2019Klubová s CAC, bez KV - pudl - klub 1044 (Kladno)
3.8.2019Speciální s CAC - čau čau, shar-pei (Kladno)
3.8.2019Krajská výstava - SKK (Kladno)
3.8.2019Speciální s CAC - černý teriér (Kladno)
3.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1060 (Smržovka)
3.8.2019Speciální s CAC - československý vlčák (hradní park Státního hradu Bouzov)
3.8.20193. Klubová s CAC bez KV - malý kontinentální španěl - klub 4004 (Kladno)
3.8.2019Speciální s CAC - broholmer, italský corso pes, středoasijský pastevecký pes (Kladno)
3.8.2019Klubová s KV a CAC - klub 4001 (Kladno)
3.8.2019Dog gear race of champions - dostih, bodovací, CACT (Kolín)
4.8.2019Evropská výstava československých vlčáků (hradní park Státního hradu Bouzov)
4.8.2019Krajská výstava psů všech plemen - KJ ČR (Týn nad Vltavou)
9.8.2019NFT - CACT (Liberec)
10.8.2019ZPR - CACT, retrieveři (Skochovice)
10.8.2019Klubová s CAC bez KV - klub 3019 (Zákupy u České Lípy)
10.8.2019Holiday Wind Cup - coursing - CACT (Bělečko)
10.8.2019Pohár OMS PZ + VP ohaři - CACT, všechna plemena ohařů (Bohumín)
10.8.2019Speciální s CAC - plemena viz poznámka (Zákupy u České Lípy)
10.8.2019O Pohár hradu Rychnburk (ZV + VP) - CACT (Předhradí u Skutče)
10.8.2019Speciální s CAC - viz. poznámka (Zákupy u České Lípy)
14.8.2019PZ - CACT (Klatovy)
16.8.2019Memoriál Rudolfa Kristla - všestranná soutěž, jezevčíci - CACIT (Hněčeves)
17.8.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1052 (Mikulov)
17.8.2019CACIT (Dobříš - fotbalový stadión MFK Dobříš)
17.8.2019Pohár polabí PZ ohařů - CACT, plemena viz. pozn. (Chleby)
17.8.2019VP - CACT, retrieveři (Dolní Vilémovice)
17.8.2019Moravskoslezský pohár VZ - CACT, MZKD (Vsetín)
17.8.2019PZ - CACT - retrieveři (Vacíkov)
17.8.2019Mistrovství norníků o pohár předsedy OMS - LZ + BZ + NL - CACT (Písek)