CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Orgány ČMKU

Předsednictvo a komise ČMKU

Předseda ČMKUMVDr. Lubomír ŠirokýPalackého 652675 71 Náměšť nad Oslavou
MístopředsedaIng. Jan KubešHoličky 31379 01 Třeboň
MístopředsedaMiroslav VáclavíkM. Alše 256504 01 Nový Bydžov
Člen předsednictvaJiří JandaNa Jablonce 22182 00 Praha 8
Člen předsednictvaMiloš KašparHutisko-Solanec 234756 62
Člen předsednictvaJana KudrnáčováRosnice 19503 12 Všestary
Člen předsednictvaIveta NovákováMalovice 46384 11 Netolice
Člen předsednictvaIng. Pavel PletkaKněžskodvorská 31370 04 České Budějovice
Člen předsednictvaOtakar VondroušPtácká 215293 01 Mladá Boleslav

Dozorčí rada ČMKU

Předseda DRMilan KrinkePode Dvory 33323 21 Plzeň - Bolevec
Místopředsedkyně DRHelena MatějekováNa Horánku 697384 11 Netolice
Člen DRIng. Radim FialaDykova 2796 01 Prostějov
Člen DRPetr KalašBřezina 102338 24 Břasy
Člen DRPetra MárováLipová 12/473120 00 Praha 2

Komise pro chov a zdraví

Předseda KCHZMUDr. František NahodilStaroříšská 29558865 Nová říše
ČlenMUDr. Renáta BočanováLesní 22425206 Petrov
ČlenAntonín KarbanTrnkova 33234561 Staňkov
ČlenIng. Veronika Kučerová ChrpováRostoklaty 9228171 Rostoklaty
ČlenRostislav SoukupNádražní 14641002 Chotěšov

Výstavní komise

Předseda VKKateřina SeidlováVáclavská 925075 Káraný
ČlenRenata CepkováU Kostela 16628141 Ratboř
ČlenZdenka JílkováBrožíkova 1963800 Brno

Rada plemenných knih

Předseda RPKMonika TruksováČMKU, Maškova 318253 Praha 8
ČlenEva NovotnáČKS, U Pergamenky 317000 Praha 7
ČlenIrena ŠestákováČMKJ, Lešanská 1176/2a14200 Praha 4

Dostihová a coursingová komise

Předseda DCKVladimír PanuškaTachovská 6330100 Plzeň
ČlenDana BejčkováVrchlického 2841901 Duchcov
ČlenMilan BerglNepomucká 7732600 Plzeň
ČlenMVDr. Stanislav ChrpaRostoklaty 9228171 Rostoklaty
ČlenJana JehličkováŘezáčova 1862400 Brno 24

Komise rozhodčích pro exteriér

Předseda KRMIroslav VáclavíkM. Alše 25650401 Nový Bydžov
ČlenJiří JandaNa Jablonce 2218200 Praha 8
ČlenVladimíra TicháNa Pernikářce 3016000 Praha 6

Komise pro mládež

Předseda KMIveta SkalickáU Starého hřbitova 15156002 Česká Třebová
ČlenKateřina BoleslavováRůžová 28766484 Babice u Rosic
ČlenAlena KrutskáTurkovická25162 Ondřejov

Zástupci v komisích FCI

Výstavní komiseKateřina Seidlová
Komise pro honičePavel Štangl
Komise pro flyballMilena Vrbová
Komise pro obedienceVilemína Kracíková
Komise pro mondioringRadim Kelar
Komise pro chrtyIng. Veronika Kučerová Chrpová
Komise pro pracovní psyMVDr Jana Glisníková
Komise pro záchranné psyIng. Helena Šabatová
Komise chovatelskáMUDr. František Nahodil
Komise pro rozhodčíJiří Janda
Komise pro agilityAntonín Grygar
Komise pro pastevecké psyIng. Radko Loučka
Komise pro retrívryPhDr. Radim Kašpar
Komise pro kontinentální ohařeIng. Václav Vlasák
Komise pro britské ohařeMVDr. Čestmír Šrámek
Komise pro norníkyMVDr. Jaroslav Švec
Komise pro lovecké španělyIng. Dana Vodáková Pospíšilová

Komise pro sportovní kynologii

Předseda KSKBc. Jiří LasíkHaltýře 26175122 Osek n/B.
ČlenBc. Vilém BabičkaHrdlovská 941901 Duchcov
ČlenIng. Miroslav VávraMoravní 133976502 Otrokovice