CZ EN
 +420 234 221 371   |    cmku@cmku.cz   |  


Kalendář


-

18.10.2019MČR stopařů IGP FH a FPr3 - CACT - Hovawart klub (Dog center Ajax Volenice)
18.10.2019Belgian Shepherd s Herding CUP 2018 - NHAT, HWT TS, IHT 1,2,3 TS - CACT, CACITR (Budišov nad Budišovkou)
19.10.2019Memoriál F. Hebedy - LZ + BZH op. - CACT, jezevčíci, teriéři, foxteriéři, staf. bullteriéři, jagdter (Horní Bělá)
19.10.2019Výstava národních plemen dosud neuznaných FCI s CAC (Mladá Boleslav)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1023 (Praha)
19.10.2019Final Wind Cup - coursing - bodovací, CACT (Orlov u Příbrami)
19.10.2019Speciální s CAC - tibetský teriér (Mladá Boleslav)
19.10.2019Klubová barvářská soutěž - CACT, jezevčíci (Bukovec)
19.10.2019Klubové VZ - CACT (Litoměřice)
19.10.2019HZ - CACT, alpští jezevčíkovití brakýři (Stříbro)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1012 (Praha - Dolní Počernice - hotel Svornost)
19.10.2019BZH + BZ - rhodéští ridgebaci, dalmatini - 2x CACT (Rakovník)
19.10.2019Mezinárodní honičské zkoušky teriérů - CACIT (Březina)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1052 (Mladá Boleslav)
19.10.2019PZ - CACT (Praha - západ)
19.10.2019VZPR - CACT, retrieveři (Kařez)
19.10.2019XIII. Jihočeské derby retrieverů - PZ + VP - 2x CACT (Stříbřeč)
19.10.2019Oblastní klubová - NO (Klabava)
19.10.2019Klubová s KV a CAC - klub 1048 (Býšť)
19.10.2019Podřipský pohár CACT - v kategorii IGP3, ZVV3 (ZKO Roudnice nad Labem - Slavín)
19.10.2019Memoriál A. Sklenáře - NF - CACT pro všechna plemena ohařů (Olomouc)
19.10.201912. M ČR Obedience všech plemen - CACT (Kladno)
19.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 4012 (Brno - Penzion Kadlcův Mlýn, Brno - Mariánské údolí)
20.10.2019PZ - CACT, retrieveři (Kožušany)
20.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3010 (Královice, Slaný)
20.10.2019Speciální s CAC - kavalír King Charles španěl (Praha)
20.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1038 (Praha - Dolní Počernice - hotel Svornost)
20.10.2019MFTR retrieveři - CACIT (Konopiště)
20.10.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1023 - King Charles španěl (Praha)
24.10.2019Celostátní soutěž barvářů O putovní cenu - CACT, barváři (Karlovy Vary)
26.10.2019Honičské zkoušky - jagdteriéři - CACIT (Zátor)
26.10.2019MČR stopařů - IGP FH - CACT (Veselí nad Lužnicí)
26.10.2019PZ - CACT, retrieveři (Brno)
26.10.2019Memoriál Miloše Doubka - CACT, teriéři, foxteriéři, stab. bullteriéři (Blansko)
26.10.2019Memoriál Ing. Vlad. Dejmka - kontinentální ohaři - CACIT (Karlovy Vary)
26.10.2019MVZPR CACT, retrieveři (Třeboň)
26.10.2019BZH - CACT - beagle (Trutnov)
26.10.2019Herding Collie & Sheltie Cup - NHAT, HWT TS, IHT1,2,3 TS - CACT, CACITR (Libhošť)
26.10.2019Oblastní klubová výstava - NO (České Budějovice)
26.10.2019MR ČR flanderských bouviérů, briardů a beauceronů - CACT (Uni Dog Centrum HST Bochovice)
27.10.2019KHZ - CACT, německý křepelák (Kasejovice)
28.10.2019Svatováclavský pohár - VS na MS boxerů 2020 - Boxer klub - CACT (ZKO Hluboká nad Vltavou - Falco)
28.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 3039 (Hostouň)
28.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 8001 (Hostouň)
28.10.2019Svatováclavský coursing - CACT (Dobřany)
28.10.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1083 (Hostouň)
28.10.2019Krajská výstava všech plemen mimo NO - ČKS (Kelč)
28.10.2019Oblastní klubová výstava - NO (Zdice)
28.10.2019Speciální s CAC - beauceron (HST Uni Dog centrum Bochovice)
2.11.2019Memoriál Fr. Bejčka (HZ) jagdteriéři, - CACT (Krásno)
2.11.2019BZH - CACT, beagle, honiči, rhodéští ridgebaci (Rakovník)
2.11.2019BZ - CACT, slídiči + retrieveři (Ostrůvek)
2.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1063 (Poděbrady)
2.11.2019SZR - CACT, retrieveři (Blevice)
3.11.2019Pasení - Šampionát Welsh Corgi a Kelpie klubu - NHAT, HWT TS, IHT1,2,3, TS - CACT, CACITR (Libhošť)
9.11.2019Oblastní výstava všech plemen - KJ ČR (Mladá Boleslav)
9.11.2019Oblastní klubová - NO (Mělník)
9.11.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 1050 (Paskov)
9.11.2019Obedience - MČR border kolií - CACT (Trutnov)
10.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1039 (Stehelčeves)
16.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1040 (KD Charvatce u Mšených lázní)
16.11.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 1043 (Kněževes)
16.11.2019Klubová s CAC, bez KV - klub 4005 (Praha)
16.11.2019Memoriál Ing. T. Válka (HZ) - CACT, karelští medvědí psi a lajky, honiči (Znojmo)
16.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1037 (KD Charvatce)
16.11.2019Klubová honičská soutěž - jezevčíci - CACIT (Lidečko)
16.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 3042 (KD Charvatce)
17.11.2019PZ 2x - CACT, retrieveři (Štěpánov)
20.11.2019MFTR retrieverů - CACIT (Protivín)
23.11.2019HZ - CACT, alpští jezevčíkovití brakýři (Buchlovské hory)
23.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1044 (Kladno - Kněževes)
23.11.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 1068 (Vlkov)
23.11.20193. klubová s CAC, bez KV - klub 4001 (Kněževes)
23.11.20193. Klubová s CAC bez KV - klub 4009 (Kladno)
24.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 4011 (Kladno - Kněževes)
24.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 1090 (Brno)
24.11.2019Klubová s KV a CAC - klub 4004 (Kladno - Kněževes)
30.11.2019HZ - honiči + viz pozn. - CACIT (Příbram - Lavičky)
30.11.2019KHZ - CACT (ABJ, JGT) (Březová)
30.11.2019Mezinárodní výstava psů Praha (Praha)
1.12.2019Mezinárodní výstava psů Praha (Praha)
5.12.201911. Národní soutěž slovenských kopovů - CACT (Libavá)
7.12.2019Oblastní klubová výstava - NO (Albertovec)
8.12.20193. Klubová bez KV a CAC - klub 8002 (Brno)
8.12.2019Oblastní klubová výstava - knírači (Praskolesy)
8.12.20193. Klubová s CAC, bez KV - klub 3040 (Brno - Voroněž)
12.12.2019MFTR retrieverů - CACIT (České Budějovice)
14.12.2019Krajská klubová výstava - teriéři (Praha)
15.12.2019Oblastní klubová výstava pudlů - klub 3028 (Praha - hotel Svornost)